HC Boskovice – HC SPARTAK Uherský Brod  2:4  (2:3, 0:0, 0:1)

HC SPARTAK Uherský Brod:
Peterka (11. Vystrčil) – Buráň, Uhříček – Hrabec, Kužílek – Pospíšil, Macharáček – Bouček, Zalubil, Flora – Rusler, Hendrych, Pochylý – Šmíd, Vranec, Šašinka – Michalec, Vaculík.
Trenéři: R. Uhříček, F. Vaněk

Hlas trenéra:
Začátek zápasu nám v Boskovicích nevyšel. Ve 2. minutě v našem oslabení poprvé inkasujeme. Nevadí, zabojujeme a v 5. minutě po brance Flory srovnáváme. A v následující 6. minutě už jdeme do vedení po gólu Pepy Vrance. Branky padají velmi rychle, soupeř už v 10. minutě srovnává stav. Aby to nebylo všechno, tak v 11. minutě se nám zranil gólman Pavel Peterka a do branky tak nastupuje Petr Vystrčil. Potřebujeme ovšem zklidnit hru, je poblázněná, kluci si neplní dobře svoje úkoly. V 19. minutě upravuje Kuba Zalubil na 2:3 a jdeme do vedení.
Ve druhé třetině branka nepadla, oba dva gólmani předvádějí své umění.
Ve třetí části v 41. minutě přidává David Buráň po nahrávce Jardy Boučka důležitou branku na 2:4.
Zápas již s přehledem dohráváme a odvážíme důležité body.
Dnes se ukázalo, jak je důležité, že máme dva vyrovnané a dobré gólmany. Jeden dokáže kvalitně zaskočit za druhého.
Nasazení, bojovnost, srdíčko nám dnes opět nechybělo, ale upřímně, v dnešním utkání jsem více spokojen s výsledkem než předvedenou hrou. Body samozřejmě bereme všemi deseti.