Na Dukle Trenčín si zahráli naši třeťáci a druháci

O víkendu vyrazili naši třeťáci a druháci za hranice do nedalekého Trenčína a vyzkoušeli si tak extraligový led na Dukle. Na místním stadionu Pavola Demitry změřili síly se svými vrstevníky v minihokeji přípravek.

Tým A, pod vedením trenéra Dušana Surého, rozehrál utkání po první třetině nerozhodně. V dalších částech se ale už kluci sžili s novým prostředím a odmítli plnit roli slušného hosta. Převzali vývoj zápasu na své hole a sázeli domácím jednu branku za druhou. Skóre se na konci zápasu zastavilo na čísle 23:7 v náš prospěch.

Tým B, pod vedením trenérského dua Staňa Šmíd a Milan Šiller, získával především cenné hokejové zkušenosti. Kluci se velmi snažili držet se soupeřem krok, ale ten jim pomaličku odskakoval. Celkový výsledek 5:12 a prohra nebyla zas tak dramatická. Alespoň pochytili nějaké to slovenské slovíčko, se kterým se stejně budou časem setkávat, protože ve společných vzájemných utkáních se plánuje pokračovat a navíc i s dalšími blízkými kluby zpoza Váhu.

Domů tak všichni zúčastnění odjížděli spokojení a s pěkným sportovním zážitkem, společně to nakonec byla týmová remíza 1:1.

Dukla Trencin-HC UB 02

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!