POJĎ HRÁT HOKEJ V UHERSKÉM BRODĚ

POJĎ HRÁT HOKEJ V UHERSKÉM BRODĚ

V sobotu dne 28. 1. 2017 se v Uherském Brodě uskutečnila pod záštitou ČSLH v rámci Týdne hokeje sportovní akce Pojď hrát hokej. Hokejový klub HC SPARTAK Uherský Brod přistoupil k akci velmi zodpovědně. Propagační plakáty a letáky byly dopředu rozdány a vylepeny po městě, školách a mateřských školkách, využity byly sociální sítě, regionální tisk a samozřejmě prostory zimního stadionu.

Při příchodu byli rodiče s dětmi vřele přivítáni a nasměrováni do šatny, kde proběhla registrace, vyplnění formuláře a předání dresů a drobných dárků. Po registraci následovala krátká prezentace, kde byla představena akce Pojď hrát hokej, seznámení s klubem a programem na ledě. Každou volnou chvilku děti vyplnili střelbou míčky na branku, která byla přichystána mimo led.

Program na ledě začal krátkou ukázkou tréninku minihokeje talentovanými třeťáky. Poté si děti pod dohledem 8 zkušených trenérů, 3 hráčů A mužstva a několika nadšených rodičů- pomocníků, mohli na pěti stanovištích vyzkoušet, jaké to je zahrát si na „ovečky“, vystřelit na brankáře, projet si slalom a opičí dráhu, zahrát si košíkovou a jiné dovednosti na bruslích. Nejmenším začátečníkům byl navíc věnován samostatný prostor, kde si první bruslařské krůčky zkoušeli za pomoci vodítek. Vše bylo na ledě zakončeno společnou fotkou.

Poctivá příprava celé akce včetně podpory ze strany ČSLH byla plně zúročena. Připravené kabiny, prezentační místnost i ledová plocha byly plně obsazeny 75 novými dětmi, což byla úžasná účast. Celá akce proběhla ve velmi přátelském a pozitivním duchu.  Zúčastněné děti odcházely s úsměvem na tvářích, což potvrdili i spokojení rodiče. V celém klubu pevně věříme, že se co nejvíce dětí zapojí do dalších tréninků přípravky a možná jednoho dne z nich vyroste nový Miloš Gureň.

Děkujeme všem dětem i rodičům, kteří si udělali čas a vážili cestu na hokejový stadion v Uherském Brodě.

 

Odkazy na fotky:

https://ulozto.cz/!1xR5fADgSybb/pojd-hrat-hokej-hc-spartak-ub-28-01-2017-04-zip

https://ulozto.cz/!I2GXEe00szxY/pojd-hrat-hokej-hc-spartak-ub-28-01-2017-01-zip

https://ulozto.cz/!AWH2y1YV9L0C/pojd-hrat-hokej-hc-spartak-ub-28-01-2017-02-zip

https://ulozto.cz/!xamHdJjGJPqh/pojd-hrat-hokej-hc-spartak-ub-28-01-2017-03-zip

 

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!