NÁBOR MLADÝCH HOKEJISTŮ

SEZNÁMENÍ S HOKEJEM

Přijďte v sobotu 28.01.2017 v 11.00 hodin na zimní stadion v Uherském Brodě na akci Týden hokeje.

Všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení mají jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou HC SPARTAK Uherský Brod. Ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádáme na domácím zimním stadionu vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Pro první návštěvníky máme připravené i reprezentační dresy. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijete spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nemáte přímo brusle a helmu, nevadí, můžete se obrátit na trenéry klubu s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

A ty máme připravené, můžete se informovat na kontaktech:

Hlavní trenér mládeže – Michal Pšurný:  775 941 518

Sekretář klubu – Drahoslav Mahdal:  606 712 448

 

Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

phh_banner250x250_universalASDEWDEWDW

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na
error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!